Tunalı Botoks Kliniği

Botoks aslında bir bakteriden elde edilen proteindir. 30 yılı aşkın süredir dermatoloji uygulaması olan botoks da kullanılır. Türkiye’de ise son 10 yıldır aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Cildimizide bulunan tüm kırışıklıklar için uygulanır.

Cildimizde kırışıklıklar kollojen ve elastin liflerinin üzerimi azaldığı için yaş ilerledikçe artar. Botoks cildimizde ki kasların kasılmasını en aza indirir kaslarımızı gevşeterek cildimizin daha dolgun ve kırışıksız görünüme kavuşmasını sağlar.Botoks uygulama alanında ki cilt kaslarının gerginliğini geçici olarak ortadan kaldırdığı için cildimizin görünen kısımlarında belirgin bir gençleşme görünümü olur ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasında en fazla  tercih edilen botoks uygulamasıdır. Bu sayede yüzümüzün genel ifadesinin daha rahat bir görünümde olması sağlanmaktadır.

CLbWauM6Rj1469141904

Ankara Botoks Kliniği

Ankara botoks kliniği adı altında bir çok klinik bulunmaktadır ancak pişmanlık yaşamamak ve bu hayati öneme sahip olan gençleşme uygulamasını yaptırırken bir risk altında kalmamak için Tunalı botoks kliniği nde başarılı bir botoks uygulaması yaptırabilirsiniz. Aklınızda botoks ile  ilgili şüpheler varsa Tunalı botoks kliniği ni ziyaret ederek uygulamaları tanıyabilirsiniz.

Botoks Ücretleri 2018 Nedir  ?

Botoks ücretleri Ankara uygulanacak bölgeye hedeflenen sonuca göre değişiklik gösterecektir. Her doktor kendi kliniğinde farklı 2018 Botoks ücreti ve botoks çözümü olacaktır. Botoks fiyatı Ankara ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks sadece doktorların uygulayabileceği ilaç sınıfına giren bir gençleşme uygulamasıdır. Bu uygulamayı asla doktor olmayan kişilere uygulatmaya kalkmamalısınız. çünkü botox yanlış kullanımda bir zehir’e dönüşebilir ve ağır sonuçları olabilir.

Teknik açıdan uygulaması kolay gözüken botoks aslında tecrübe ve yoğun bilgi birikimi gerektirmektedir.

Botoks uygulaması için bilgi almak isterseniz Tunalı botoks kliniği ni 0(312) 465 05 65  numaralı telefondan arayabilirsiniz. 

 

Botoks ne zaman etkisini gösterir

Botoks 4-7 gün içinde etki gösterir ve uygulamadan sonra 14. gün tam olarak bölgeye oturur.

Botoks Yaş Sınırı Var mıdır ?

Cildinde istemediği kırışıklıklar olan 18-65 arasında ki herkes uygulayabilir. Botoks uygulamasında minik çizgiler olgunlaşmadan gerçekleşince daha çabuk sonuç alınır.

 

Botoks hakkında merak ettikleriniz
  1. Botoks kasları eritir mi?

Botoks kasları asla eritmez, düzenli kullanımda cilt kaslarını zayıflatır bu durum botoks’un olumsu sonuç verdiğini gösterir.

  1. Botoks yaptırmayı bıraktığımızda eskisinden daha kötü olur muyuz?

Hayır eskisinden daha kötü olmayacaktır. Ancak iyi botoks tekrarını gerektirir.

  1. Botoks sonrası etki ne zaman oluşur?

Botoks uygulamasında etki 3-4 gün içerisinde oluşmaya başlasa da 7-14 gün içerisinde etki tam olarak yerleşir.

  1. Botoks yaptırmayı bıraktığımda eskisinden kötü olur muyum?

Botoks yaptırmadığınız zaman eskiye döner. Ancak düzenli olarak yapılan Botoks bölgesel olarak kırışıklıklarda koruyacaktır.

  1. Botoks belli bir yaştan sonra mı yapılmalıdır. Erken başlanan botoks ileride sorun olur mu?

Klasik olarak 30 yaş sonrası herkese botoks önerirken, 20 li yaşlarda kırışıklıkları derinleşmeye başlayan bir kişiye de botoks yapılmaz denemez. Erken başlanan botoks sizi erken korumaya başlar, sorun yaratmaz aksine sorun giderir.

  1. Botoks fiyatları her yerde değişiklik göstermekte, ucuz botoks fiyat kötü botoks ilacını mı gösterir? Botoks fiyatları Ankara neye göre belirlenir? Botoks kampanya Ankara yapıldığında bundan faydalanmalı mıyız?

Botoks fiyatları botoks uygulama bölgesi sayısına, kullanılan botoks ilaç miktarına ve Botoks uygulayan doktorun konu ile ilgili tecrübesine göre değişebilmektedir. Zaman zaman yapılan en ucuz botoks fiyat kampanyalarını takip ederek daha uygun rakamlar ile bu hizmeti satın almak mümkündür. Ancak en uygunu düzenli olarak botoks Ankara yaptığınız doktorunuzdan daimi hasta botoks fiyatı rica etmek olacaktır.

Daha önce ele aldığımız botoks  yazılarını okumanızı öneriyoruz.

 

 

 

 

 

 

Benzer Konular