Lenf Drenaj PressoTerapi

Uygulaması dolaşımı düzenleyerek selülitin azalmasına yardımcı uygulamalardan biridir. Lenf Drenaj uygulaması kan akışını hızlandırarak, toksinleri lenf dolaşım sistemi tarafından vücuttan atılmasını sağlar. Ayrıca dokuların daha fazla oksijenlenmesini ve kılcal damarların görünümünün iyileştirilmesini ve vücutta oluşan ödemin azaltılmasını sağlar.
Lenf Drenaj PressoTerapi cihazıyla Zayıflama, bölgesel incelme tedavisinde kullanılan Velashape 3 cihazı ile kombine kullanılarak kısa sürede sonuç alınacak etkili zayıflama paketleri oluşturulabilir.
Lenf Drenaj PressoTerapi bacaklardaki dolaşım sorunlarının azaltılmasınında faydalı bir uygulamadır.
Süre ve seans sayısı olarak tüm vücut tedavi süresi 30­ – 60 dakika sürer. En iyi sonuçları elde etmek için, haftalık 2 seans olmak üzere 10 seans uygulama yapmak gerekir.

Zayıflama ve Bölgesel incelme uygulamalarında destekleyici bir tedavidir. Lenf Drenaj PressoTerapi uygulaması zayıflama ve bölgesel incelme cihazlarından sonra en son uygulanarak ödemin atılması, lenf dolaşımını düzenleyerek vücudun rahatlaması ve uygulanan tedavinin etkinliğinin artmasını sağlar.

Daha önce ele aldığımız  zayıflama uygulamaları  yazısını okumanızı öneriyoruz

Benzer Konular