İstenmeyen tüylerden teknolojik kurtarıcımız olan lazer epilasyon daima dikkatli bir süreç sonucunda başarılı olur bu süreci kişilerin sağlık durumu ve sosyal çevre doğrudan etkilemektedir.

Lazer Epilasyon Hangi Mevsim Uygulanmalıdır ?

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri azatmanın ve onlardan kurtulmanın bir yoludur rakiplerine göre çok daha etkili ve teknolojiktir Avrupa ve Gelişmiş dünya ülkelerinde kullanım oranı çok yüksektir ülkemizde ise yeni yeni halk arasında kullanılmaya başlanan Lazer Epilasyon Ankara profesyonel kişiler tarafından uygulanırsa sonuç  tamamen olumlu olacaktır olumlu bir sonuç için ise tüm şart ve koşulların olumlu şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Bu durumlardan başlıca olanı ise hava durumudur yaz aylarında lazer epilasyon önerilmemektedir nedeni ise güneş ışınları direk olarak lazer uygulanan bölgeye temas ederse bazı dermatolojik sorunlar ortaya çıkabilir. Lazer Epilasyon da bu nedenlerden dolayı en uygun zaman aralığı kış aylarıdır. Kış aylarında genelde kapalı ve kalın giyildiği için ve güneş ışınları zayıf olduğu için her hangi bir sorun olmayacaktır.

Yaz ayında lazer epilasyon yapılabilir mi ?

Yaz aylarında lazer epilasyon yapılabilir ancak bunun için kişinin ciddi önlemler alması tavsiye edilmektedir. Yaz ayında lazer epilasyon yaptıranlar için güneşten olabildiğince uzak kalınmalı, 30 ve üzeri faktörlerde güneş kremi ve koruyucuları kullanılması ve uygulama yapılan bölgeye nemlendirici krem takviyeleri yapılması önerilmektedir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatlarını etkileyen onlarca farklı faktör vardır öncelik olarak klinik kalitesini göz önünde bulundurarak size en iyi hizmeti veren kliniği seçmelisiniz hizmet kalitesi arttıkça doğal olarak lazer epilasyon fiyatı da doğal olarak artacaktır ancak bu durumun sağlığınızdan önemli olmadığına eminiz.

 

 

Benzer Konular