Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon fiyatları bir çok faktöre göre değişmektedir. Lazer epilasyonda en önemli unsur lazer epilasyon uygulaması yapacağınız lazer epilasyon cihazıdır. Lazer epilasyon fiyatları cihazların kullanım süresi, seans sayısı ve uygulama bölgesine yapılan atış sayısına göre değişir.

Lazer epilasyonda  kullanılan lazer epilasyon sistemleri

Alexandrite lazer, Diode Lazer, Ndyag Lazerlerdir. Bu sistemlerin birbirine göre avantajları ve dezavantajları mevcuttur. Vücudun farklı bölgelerinde farklı lazer epilasyon sistemleri kullanılabilir. Bu sistemlerin her birinin sarf malzemeleri olduğu için farklı kullanım maliyetleri vardır. Bu maliyetlerde lazer epilasyonun kullanılan lazer çeşidine göre seans fiyatlarını değiştirmektedir. lazer epilasyon fiyatları lazer epilasyon yapılan bölgeye görede değişiklikler gösterebilir. Burada bölgenin büyüklüğü ön planda olmaktadır. Büyük bölge uygulaması için daha çok atış yapılacağından ve daha uzun süre alacağı için fiyatlar daha yüksek olacaktır.

Lazer epilasyon istenilen sonucun tek seansta değil 6 ile 8 seans arasında etkili olacağından, tek seans yerine 6 veya 8 seans tek seferde alındığında paket fiyatları uygulanmaktadır.  Ayrıntılı bilgi için  03124650565 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız lazer epilasyon yazısını okumanızı öneriyoruz.

Benzer Konular